Lectrosonics M2Ra

Odbiornik IEM/IFB

Opis produktu

Modele: M2Ra-A1B1, M2Ra-B1C1

TERAZ DOSTĘPNY Z SZYFROWANIEM! Opcjonalny firmware M2T-X do pobrania ze strony producenta

Cyfrowy odbiornik IEM M2Ra to unowocześniony, kompaktowy stereofoniczny odbiornik cyfrowy, który jest przeznaczony do noszenia przy ciele i cechuje się dużą wytrzymałością. Zapewnia wysokiej jakości dźwięk dla wykonawców lub profesjonalistów, którzy potrzebują bezprzewodowego monitorowania dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Wykorzystuje zaawansowaną technologię przełączania sygnału między antenami, aby zapewnić czysty i wyraźny dźwięk bez żadnych przerw. Odbiornik wykorzystuje modulację cyfrową i pokrywa 144 lub 155 MHz (w zależności od wersji) widma w paśmie UHF.

M2Ra wykorzystuje dwukierunkową synchronizację IR, dzięki czemu dane z odbiornika mogą być wymieniane z nadajnikami DCHT i M2T. Razem z nadajnikiem M2T, odbiornik M2Ra jest częścią systemu Duet, którym można zarządzać za pomocą oprogramowania Wireless Designer. Korzystając z takiego rozwiązania koordynację częstotliwości można wykonać szybko i pewnie, mając informacje o widmie radiowym w miejscu działania systemu. Obudowy i panele są wykonane z obrabianego maszynowo aluminium z twardymi anodowanymi wykończeniami i wytrawionymi laserowo oznaczeniami. Zapewnia to wyjątkową trwałość, a jednocześnie urządzenia są lekkie i eleganckie.

Odbiornik M2Ra posiada przyjazny dla użytkownika interfejs z podświetlanym, kolorowym wyświetlaczem LCD o wysokiej rozdzielczości oraz przełącznikami membranowymi. Urządzenie działa przez 7 godzin przy zasilaniu dwiema bateriami litowymi AA.

W modelu M2Ra wprowadzono następujące ulepszenia w stosunku do poprzedniego modelu M2R:

  • wydajność IP3
  • zabezpieczenie P48 na złączu słuchawek
  • 256-bitowe szyfrowanie AES 256-CTR oraz brak szyfrowania w jednej z wersji firmware’u
  • tryb kompatybilności IFB
  • dodatkowy tryb kompatybilności D2 oraz HDM
  • czarne anodowane wykończenie dla mniejszej widoczności