K1

Wielkoformatowe źródło liniowe dalekiego zasięgu

Opis produktu
 • Niespotykanie wysoki SPL, wyjątkowe właściwości w paśmie niskich częstotliwości oraz zasięgu dźwięku odpowiednie do zastosowania na stadionach oraz podczas festiwali plenerowych
 • Nowa konfiguracja przetwornika K w celu jednolitego poziomego wzoru promieniowania
 • Nowoczesny system podwieszania z „laserową” dokładnością i szybką konfiguracją
 • Dedykowany tourowy system pakowania LA-RAK K
 • Nowa biblioteka presetów dla łatwego zestrojenia systemu i szybkiego użycia „po wyjęciu z pudełka”
 • Branżowy wzorzec

  K1 jest wzorcem brzmienia na stadionowych trasach koncertowych oraz najbardziej utytułowanych festiwalach plenerowych. K1 nie ma sobie równych w poziomie SPL dla 1 metra, a w połączeniu z K1-SB oferuje bezprecedensowy poziom kontroli kierunkowości, co sprawia, że jest liderem w zakresie rozwiązywania problemów związanych z hałasem zewnętrznym oraz kwestiami zasięgu dźwięku w warunkach pracy na otwartej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu unikalnych i najnowocześniejszych rozwiązań podwieszania K1 jest najlepszym wyborem w odniesieniu do precyzyjnej instalacji systemu oraz błyskawicznych działań logistycznych w zakresie transportu i operacji załadunkowo-rozładukowych.

  Najlepsze produkcje widowisk artystycznych wymagają użycia K1 i mogą polegać na programie L-Acoustics Rental Network w celu zapewnienia publiczności nieskazitelnej i potężnej sygnatury dźwiękowej K1 na całym świecie.

  Kontrolery zintegrowane ze wzmacniaczem

  Kontrolery ze wzmacniaczami L-Acoustics zapewniają w jednym ergonomicznym opakowaniu bardzo wysoką wydajność oraz efektywne zasilanie zestawów głośnikowych, cyfrowe przetwarzanie sygnałów oraz kompleksowe zabezpieczenie systemu. Wbudowana biblioteka presetów pozwala na szybką optymalizację pracy systemu ze stosowaniem minimalnej korekcji barwy i umożliwia uzyskanie wyjątkowej sygnatury brzmieniowej L-Acoustics ze wszystkich systemów tego producenta.

  LA Network Manager umożliwia kontrolę i monitorowanie w czasie rzeczywistym kontrolerów zintegrowanych ze wzmacniaczem. Jego interfejs użytkownika zapewnia wysoki poziom praktycznego sterowania systemem, bez ograniczania dokładnych i szybkich operacji. Wśród dostępnych funkcji znajdziemy możliwość przypisywania do wielu grup, kompleksowe rejestrowanie zdarzeń awarii, narzędzie Array Morphing, monitorowanie zasobów systemu oraz interaktywny pakiet tutoriali.

  W przypadku instalacji stacjonarnych możliwe jest zewnętrzne sterownie kontrolerów zintegrowanych ze wzmacniaczem przy użyciu rozwiązań SNMP®, CRESTRON® oraz EXTRON®.

  Dane techniczne produktu
  Dyspersja w pionie
  Dyspersja w poziomie 90°
  Elementy montażowe stalowe z powłoką antykorozyjną
  Grill stalowy
  wypełnienie przepuszczające dźwięk Airnet
  Impedancja (HF) 8 Ω
  Impedancja (LF) 2x 8 Ω
  Impedancja (MF) 8 Ω
  Konfiguracja trójdrożna
  Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) 149 dB
  Moc RMS (HF) 220 W
  Moc RMS (LF) 2x 600 W
  Moc RMS (MF) 600 W
  Obudowa polietylen o dużej gęstości
  sklejka brzozy bałtyckiej
  Pasmo przenoszenia (-10dB) 35-20000 Hz
  Przetwornik HF 3x 3"
  Przetwornik LF 2x 15"
  Przetwornik MF 4x 6,5"
  Waga 106 kg
  Wykończenie tekstura szarobrązowa RAL8019®
  Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 438 x 1342 x 520 mm
  Złącza IN: 1x PA-COM® 8-p
  LINK: 1x PA-COM® 8-p
  Do pobrania