Electro-Voice LRC-2100-W

Numer katalogowy: F.01U.417.803

Wysokowydajna pasywna kolumna głośnikowa 950 mm, 12x 2,5" + 2x 6.5", kolor biały

Opis produktu
 • Wysokość 37,4” (950 mm)
 • 12x driver wysoko-średniotonowy 2,5” (63,5 mm)
 • 2x woofer 6,5” (165 mm)
 • symetryczne pokrycie w pionie: 25°/45° (przełączane)
 • pokrycie w poziomie: 140°
 • pasmo przenoszenia: 45 Hz-16 kHz
 • 129 dB SPL (peak)
 • 8 Ohm, 600 W program

LRC (Line Radiator Column) to linia pasywnych kolumn głośnikowych zaprojektowanych specjalnie pod kątem systemów instalacyjnych. Kolumny LRC są proste, praktyczne, łatwe do zainstalowania i cechują się eleganckim i neutralnym wzornictwem, które pasuje do każdego pomieszczenia. Kolumny LRC mogą być użyte w dowolnym systemie instalacyjnym jako głośniki główne, głośniki uzupełniające, a także jako głośniki zapewniające pierwszoplanowy materiał muzyczny lub dźwięk w tle.

LRC-2100 jest wysokowydajną pasywną kolumną głośnikową, zapewniającą poziom SPL aż do 129 dB z pasmem przenoszenia schodzącym do 45 Hz. 

Specjalnie zaprojektowany uchwyt montażowy jest dostarczany z każdą kolumną LRC. Umożliwia on zainstalowanie kolumny tak blisko ściany, jak tylko jest to możliwe. Pozwala też na pochylanie kolumny, uniesienie jej oraz obrót w każdą stronę. Możliwe jest takie ustawienie kolumny, w którym jednocześnie korzysta się zarówno z funkcji obrotu, jak i pochylenia (pan+tilt).

Urządzenia głośnikowe Line Radiator Column zostały zaprojektowane do pracy w dowolnym systemie dzięki użyciu rekomendowanego filtra górnoprzepustowego, jednakże najlepszą wydajność uzyskuje się dzięki sparowaniu ich z cyfrowymi matrycami oraz wzmacniaczami firmy Dynacord. Oferują one dedykowane presety, które zapewniają optymalną równowagę między jakością dźwięku, poziomem wyjściowym a bezpieczeństwem systemu. Wszystkie modele są dostępne w kolorze czarnym i białym, i są odpowiednie do użycia w pomieszczeniach lub na otwartej przestrzeni.

 • Prostota, plastyczność i elastyczność

  Koncepcja LRC skupia się na łatwej instalacji i właściwości przyjaznych pod kątem integratorów. Konstrukcja pasywna ze zintegrowanymi transformatorami 70/100 V + Lo-Z (LRC-1060 oraz LRC-1100) pozwala uniknąć złożoności systemu wynikającej z używania zewnętrznych adapterów Hi-Z lub stosowania sterowalnych systemów aktywnych. Opatentowane zawieszenie SwiftTilt wykorzystuje superkompaktowy i wielofunkcyjny uchwyt, który pozwala na zamontowanie kolumn LRC tak blisko ściany, jak tylko jest to możliwe, przy niewidocznych przewodach i innych akcesoriach.
 • Potężny dźwięk, który współgra z otoczeniem

  Te eleganckie kolumny są dostępne z obudowami w kolorze białym lub czarnym i są odpowiednie do użycia w pomieszczeniach albo na otwartej przestrzeni. Ich estetyczna forma wtapia się w otoczenie, zapewniając wyjątkowe właściwości dźwiękowe i znakomitą wydajność w głównych, opóźnionych lub rozproszonych systemach dźwiękowych w obiektach sakralnych, otwartych przestrzeniach live, obiektach hotelowych i gastronomicznych, dworcach i lotniskach czy innych obiektach komercyjnych. Wszędzie zapewnią maksymalną wydajność audio przy minimalnej widoczności.
 • Najlepsza w klasie jakość i pokrycie dźwiękiem

  Konfiguracje przetworników oraz falowodów LRC zostały zoptymalizowane dla wyrównanej i szerokopasmowej charakterystyki, dzięki czemu oferują czysty dźwięk i pokrycie w dużych przestrzeniach, jednocześnie oferując precyzyjne dopasowanie działania systemu. Wszystkie modele wykorzystują opracowaną przez Electro-Voice technologię PaSS, która umożliwia uzyskanie większej mocy wyjściowej wysokich częstotliwości bez niepożądanych listków bocznych. Obejmuje to pasmo wykraczające poza zakres ludzkiej mowy, co dodatkowo maksymalizuje zrozumiałość wszystkich dźwięków.
 • Wideo

Dane techniczne produktu
CECHY AUDIO
Rekomendowany filtr high pass ≥70 Hz Butterworth, 24 dB/oct
Moc 300 W (ciągła)
600 W (szczytowa)
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) 129 dB
Impedancja 8 Ω
Pasmo przenoszenia (-10dB) 45-16000 Hz
Kąt pokrycia w pionie 25°
45°
przełączane
Kąt pokrycia w poziomie 140°
CECHY TECHNOLOGICZNE
Klasa ochrony Full Exposure (FW)
IP55
Przetwornik 12x driver pełnopasmowy 2,5"
2x woofer 6,5'
WEJŚCIA/WYJŚCIA
Złącza 1x Euroblock 4-p
CECHY FIZYCZNE
Kąt nachylenia
10°
15°
2,5°
20°
25°

7,5°
Elementy montażowe 4× gniazdo M8
wielokątowy system SwifTilt
Kolor biały (RAL 9003)
czarny (RAL 9004)
Waga 15 kg
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 185x950x250 mm
Warianty produktu