Electro-Voice EVOLVE-WMK

Zestaw do montażu naściennego

Opis produktu

Innowacyjny system montażowy pozwalający na proste, szybkie i niezawodne zainstalowanie kolumn głośnikowych EVOLVE.

EVOLVE-WMK jest używany do zawieszania kolumn głośnikowych  EVOLVE 30M, EVOLVE 50 oraz EVOLVE 50M w pewnej odległości od subwoofera i bez używania tyczki z zestawu bazowego.

  • ​Wytrzymały uchwyt do montażu naściennego z 15-stopniowym pochyleniem w dół oraz możliwością obrotu o 45 stopni w prawą i lewą stronę.
  • Adaptery subwoofera oraz kolumny ze złączami NL4
  • Kompatybilność z kolumnami głośnikowymi EVOLVE 30M, EVOLVE 50 oraz EVOLVE 50M oraz dostępność w kolorze czarnym lub białym.
  • Do instalacji zaleca się użycie przewodów głośnikowych o odpowiednich parametrach: przekroje żył 1,5 mm2 – 2,5 mm2 (AWG16-AWG14).

Firma Electro-Voice stanowczo zaleca zawieszanie głośników z zastosowaniem się do wszystkich obowiązujących przepisów, wymagań i regulacji krajowych oraz lokalnych. Zawieszenie dowolnego przedmiotu jest potencjalnie niebezpieczne. Tylko osoby, które posiadają niezbędną wiedzę na temat technik i przepisów dotyczących zawieszania obiektów nad głową, a także stosowne uprawnienia, powinny podejmować próby zawieszania lub podwieszania głośników.

Zestaw do montażu naściennego jest dostępny zarówno w kolorze czarnym, jak i białym, aby pasował do posiadanego systemu kolumnowego EVOLVE oraz charakteru obiektu.

Zestaw do montażu naściennego Electro-Voice EVOLVE Wall Mount Kit zapewnia użytkownikom elastyczność w montażu kolumny głośnikowej EVOLVE w pewnej odległości od subwoofera i bez użycia tyczki z zestawu bazowego. Zapewnia to bezpieczną metodę montażu kolumn głośnikowych  znacznie wyżej niż pozwalają na to oryginalne tyczki, a także umożliwia umieszczenie subwoofera w innym miejscu ze względów estetycznych lub akustycznych.

Akcesoria
Do pobrania