ELX200-12S

Numer katalogowy: F.01U.326.061
Subwoofer pasywny 12"
Opis produktu
 • System o mocy 1600 W (w szczycie) i poziomie ciśnienia akustycznego SPL 129 dB w szczycie, którego niezawodność została zweryfikowana ponad 500 godzinami niezwykle ciężkich testów działania oraz wytrzymałościowych, które czterokrotnie przekraczały standardy branżowe.
 • Wysokiej mocy woofer EVS-12L zaprojektowany z wyśrubowanymi parametrami w celu zapewnienia wyjątkowej wytrzymałości i niespotykanej reprodukcji niskich częstotliwości.
 • ELX200 – ROBIĄ WIĘCEJ, WAŻĄ MNIEJ.

  Seria ELX została zaprojektowana w celu dostarczenia niespotykanej kombinacji jakości dźwięku, mobilności oraz wytrzymałości w grupie sprzętu o tym poziomie cenowym. Zupełnie nowe i specjalnie opracowane podzespoły – testowane w stopniu znacznie przekraczającym normy branżowe – sprawiają, że kolumny ELX200 są niezwykle wytrzymałym koniem roboczym, zdolnym do sprostania najcięższej pracy każdego dnia i ich użycia w profesjonalnych aplikacjach, z możliwościami znacznie przekraczającymi możliwości produktów konkurencyjnych w tej kategorii cenowej.

  Wszystkie komponenty oraz aspekty konstrukcyjne – akustyczne, elektryczne i mechaniczne, każdego modelu z serii ELX200 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do siebie i współgrały ze sobą w doskonały sposób. Pełnopasmowe modele ELX200 posiadają niskoprofilową formę z obudowami zrobionymi z wytrzymałego materiału kompozytowego w celu optymalnego zbalansowania masy, integralności strukturalnej oraz łatwości użytkowania. Specjalnie opracowane rozwiązania, które sprawiły, że inni członkowie rodziny mobilnych kolumn głośnikowych EV stali się pierwszym wyborem ze względu na najlepsze w swojej klasie właściwości, są obecne również w tej serii, a do najważniejszych należy koncepcja falowodu Signal Synchronized Transducers (SST).

  Wiodąca w branży jakość EV oraz procedury testowe zapewniają niezwykle wydajną konstrukcję przetwornika i budzące respekt dane techniczne. Użyte podzespoły pozwoliły uzyskać precyzyjną, liniową charakterystykę przy najwyższych poziomach wyjściowych systemu. Wyjaśnienie: głośno i czysto cały czas, aż do granic możliwości. Wszystko połączone w jednej z najmocniejszych kompozytowych kolumn głośnikowych, jakie kiedykolwiek zostały zbudowane przez EV. Model ELX200 staje się nowym punktem odniesienia pod względem wytrzymałości – zarówno pod względem akustycznym, jak również mechanicznym. Jego wizytówka to maksymalna wydajność połączona z maksymalną wytrzymałością.

  Dane techniczne produktu
  Grill stalowy (18 AWG), lakierowany proszkowo
  Impedancja 8 Ω
  Kolor czarny
  Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL) 129 dB
  Moc nominalna/szczytowa (Full Range) 400/1600
  Obudowa powłoka poliuretanowa
  sklejka 15 mm
  Pasmo przenoszenia (-10dB) 33 - 300 Hz
  Pasmo przenoszenia (-3dB) 42 - 220Hz
  Pobór mocy 1600 W
  Przetwornik LF 12" EVS-12M
  Typ niskotonowa
  Waga 20,2
  Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 397mm x 445mm x 457mm
  Złącza 2 x NL4