Electro-Voice RE3-ACC-HW3

Mikrofon nagłowny
Opis produktu

Superkardioidalny mikrofon nagłowny w komplecie z uchwytem i złączem TA4F

  • Superkardioidalny przetwornik pojemnościowy zapewnia świetnie odizolowany akustycznie i pełny dźwięk
  • Wytrzymały pałąk nagłowny zapewnia duży komfort i bezpieczne noszenie mikrofonu
  • Elastyczna sekcja gęsiej szyi znacznie ułatwia pozycjonowanie mikrofonu
  • Antywstrząsowe zamocowanie kapsuły mikrofonu pochłania drgania i minimalizuje zakłócenia wynikające z obsługi mikrofonu
  • Odłączalny przewód w istotny sposób ułatwia transport i przechowywanie mikrofonu

HW3 to nagłowny wokalowy mikrofon pojemnościowy o superkardioidalnej charakterystyce kierunkowości, który jest idealny do użycia podczas prezentacji, występów wokalnych, a także w trakcie instruktażu sportowego. Zaprojektowany w celu uzyskania wysokiego poziomu komfortu noszenia, długotrwałego użytkowania oraz zapewnienia wyjątkowej klarowności wokalu, znakomicie wypełnia rygorystyczne kryteria w różnego typu zastosowaniach, oferując wyraźny, czysty i dobrze zbalansowany dźwięk wokalu. Sygnatura brzmieniowa jest niezwykle żywa i naturalna, a superkardioidalna charakterystyka kierunkowości zapewnia świetną izolację akustyczną oraz wysoki poziom wzmocnienia sygnału przed pojawieniem się sprzężenia zwrotnego. Dzięki temu jest to idealny mikrofon, gdy korzystamy z systemów dźwiękowych, które cechują się wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego (SPL). Regulowany pałąk nagłowny jest komfortowy w noszeniu. Jest bardzo wytrzymały, a także posiada wysięgnik w postaci elastycznej gęsiej szyi oraz antywstrząsowe zamocowanie przetwornika mikrofonowego. Te cechy sprawiają, że ten mikrofon jest idealnym wyborem podczas występów oraz prezentacji, gdzie użytkownicy wykazują bardzo dużą aktywność ruchową. Odłączalny przewód można bezpiecznie połączyć z pałąkiem nagłowny korzystając z nagwintowanego wtyku typu jack 2,5 mm. Możliwość odłączenia przewodu pozwala uniknąć jego uszkodzeniu podczas przechowywania i transportu mikrofonu.

4-pinowy mini wtyk jest kompatybilny ze wszystkimi aktualnie dostępnymi nadajnikami Electro-Voice typu bodypack, jak również z nadajnikami wielu innych producentów, którzy korzystają z 4-pinowego złącza mini tego typu. Dołączona owiewka z pianki świetnie sprawdza się w ograniczaniu zakłóceń powodowanych przez podmuchy wiatru.

Dane techniczne produktu
CECHY TECHNOLOGICZNE
Zasilanie 3-9 V DC
Złącze TA4F
Rodzaj mikrofonu nagłowny
Przetwornik pojemnościowy
CECHY AUDIO
Czułość 0,5 mV/Pascal
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 130 dB
Charakterystyka kierunkowości superkardioidalna
Impedancja 1000 Ω
Pasmo przenoszenia 30-18000 Hz
CECHY FIZYCZNE
Długość przewód: 1150 mm
uchwyt: 148 mm
Kolor czarny bezodblaskowy
Waga 38,4 g
Akcesoria