Dynacord PowerSub 312

Numer katalogowy: F.01U.100.835

Aktywny subwoofer z przetwornikiem 12"

  • PowerSub 312 Dynacord Aktywny subwoofer z przetwornikiem 12"
  • PowerSub 312 Dynacord Aktywny subwoofer z przetwornikiem 12"
  • PowerSub 312 Dynacord Aktywny subwoofer z przetwornikiem 12"
Opis produktu

PowerSub 312 to aktywny subwoofer z przetwornikiem 12", który jest wyposażony w zintegrowany trzykanałowy wzmacniacz mocy o łącznej mocy 1300 W, specjalnie zaprojektowany w celu umożliwienia szybkiego i prostego sposobu stworzenia systemu składającego się z subwoofera i satelitów. W tym celu wszystko, co należy zrobić, to podłączyć dwa pasywne zestawy głośnikowe (np. DYNACORD D8) do wyjść Speakon subwoofera PowerSub 312.

Przełącznik „X-Over” daje możliwość wyboru trzech różnych częstotliwości podziału pasma dla aktywnej zwrotnicy odpowiednio dla subwoofera i satelitów: 70 Hz, 100 Hz oraz 140 Hz, podczas gdy kontroler „Sub Level” pozwala na regulację poziomu wyjściowego PowerSub 312 w zakresie od –8 dB do +10 dB. PowerSub 312 ma obudowę zrobioną ze sklejki brzozowej i jest w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom podczas transportu, a także użytkowania subwoofera. Zintegrowany, lekki cyfrowy wzmacniacz mocy 800 W + 2 × 250 W jest doskonale zestrojony pod każdym względem z wbudowanym przetwornikiem niskotonowym DYNACORD DND 12S400 w celu zmaksymalizowania zakresu dynamiki oraz jakości dźwięku i zapewnienia, że woofer jest niezmiennie zasilany w swoim optymalnym zakresie działania. Wydajność systemu jest nadzorowana przez dodatkowe układy zabezpieczające, takie jak ochrona cewki głosowej, zabezpieczenie DC/HF, limitery dźwięku, zabezpieczenia przeciw zakłóceniom elektromagnetycznym, a także zabezpieczenie termiczne. Rozbudowany zestaw zabezpieczeń ma na celu dbanie o to, aby nie zostały przekroczone wyznaczone limity działania systemu.

Wszystko to razem daje pewność, że nawet w przypadku najbardziej ekstremalnych wymagań, przed jakimi stanie system i w najbardziej niekorzystnych warunkach, PowerSub 312 będzie cały czas pracować bez żadnych problemów. Zastosowanie „technologii cyfrowej klasy D” zapewnia znacznie mniejsze rozpraszanie mocy niż w przypadku zwykłych konstrukcji klasy AB. Obciążenie termiczne komponentów jest tym samym znacznie zmniejszone. Obudowa jest pokryta lakierem 2K, który jest wyjątkowo odporny na zarysowania i mało wrażliwy na nieostrożne traktowanie podczas transportu. Wytrzymała stalowa kratka malowana proszkowo chroni przetwornik niskotonowy DYNACORD DND 12S400 przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wszystkie elementy sterowania pracą są umieszczone w zagłębieniu w celu zapewnienia optymalnej ochrony najbardziej wrażliwych podzespołów subwoofera PowerSub 312, zwłaszcza podczas transportu. Zadbano też o jeszcze wyższy poziom komfortu noszenia obudowy wyposażając ją w dwa solidne uchwyty. Zintegrowane adaptery z nagwintowanymi gniazdami tyczek pozwalają zaoszczędzić przestrzeń na scenie, umożliwiając zamontowanie głośników satelitarnych na tyczkach wkręconych w gniazda na górnej ścianie subwoofera.

Dane techniczne produktu
CECHY TECHNOLOGICZNE
Konfiguracja aktywna
CECHY FIZYCZNE
Waga 23,5 kg
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 445 x 380 x 445 mm