Dynacord Multi Amplifier Remote Control (MARC)

Intuicyjny system sterowania służący do zaprojektowania, obsługi i nadzorowania do ośmiu wzmacniaczy

Opis produktu

Oprogramowanie Multi Amplifier Remote Control (MARC)

  • Intuicyjny system sterowania służący do zaprojektowania, obsługi i nadzorowania do ośmiu wzmacniaczy
  • Konfigurowalne grupy sterowania z dostępnością efektów GEQ, PEQ oraz Delay dla edycji pracy systemu w czasie rzeczywistym
  • Menedżer scen systemu dla łatwego zapamiętywania i wczytywania presetów użytkownika
  • Pełna edycja systemu w trybie offline w celu zapewnienia możliwości jego konfigurowania poza jego lokalizacją

Oprogramowanie Multi Amplifier Remote Control (MARC) firmy Dynacord pozwala w szybki i intuicyjny sposób zaprojektować, sterować oraz nadzorować system dźwiękowy, który jest zasilany przez wzmacniacze Dynacord z serii L oraz C. Za jego pośrednictwem można w jednym projekcie skonfigurować, sterować i nadzorować do ośmiu wzmacniaczy wykorzystując rozwiązanie plug-and-play USB. Konfiguracja wzmacniaczy obejmuje wczytanie fabrycznych ustawień głośników włączając w to dane FIR-Drive oraz limitery TEMP. Alternatywnie użytkownik może też przygotować własne ustawienia głośników wykorzystując duży wybór parametrów DSP, w tym m.in. takie efekty jak 6-pasmowy PEQ, profesjonalne filtry x-over, filtry allpass oraz limitery.

Można utworzyć maksymalnie 16 grup sterowania, które to mogą zawierać jeden lub wiele kanałów wzmacniacza w celu umożliwienia szybkiego i równocześnie elastycznego sterowania systemem. Każda z grup sterowania posiada mierniki VU, regulację poziomu sygnału oraz funkcję jego wyciszenia (mute) i może obejmować jeden lub wiele funkcjonalnych bloków grupy sterowania: 5-pasmowy PEQ, 31-pasmowy GEZ oraz linię opóźniającą toru wyjściowego do 650 ms. Wszystko to zapewnia możliwości kompleksowego grupowania z „master EQ” dla wszystkich głośników, przy czym indywidualne poziomy PEQ oraz opóźnienia są łatwe do utworzenia. Każde z ustawień systemu może być zapamiętane w jednym z 50 presetów wzmacniaczy stworzonych przez użytkownika, a następnie wczytywane z wykorzystaniem „menedżera scen systemu”. Strona nadzorowania przedstawia wszystkie wzmacniacze, które są dostępne online, z miernikami VU dla torów wejściowych i wyjściowych, włączając w to wskazania „clip” oraz „limit”, numer aktualnego presetu, stan kondycji wzmacniaczy, wartość impedancji mierzonej w czasie rzeczywistym z obecnością flag ostrzeżeń dla obwodu otwartego i stanu zwarcia, a także nazwę wczytanego pliku ustawień głośnika.