AuviTran AxC-AE8io

Wysokiej klasy analogowa karta z czterema wejściami i czterema wyjściami na złączach Euroblock

Opis produktu

AxC-AE8IO jest wysokiej jakości ośmiokanałową kartą AxC z wejściami/wyjściami analogowymi oraz złączami typu Euroblock dla platformy AuviTran Audio Tool Box. AxC-AE8IO łączy w formacie jednej karty AxC doskonałej wydajności chipy konwerterów AD oraz DA z doskonałym projektem obwodów elektronicznych, co pozwala na jej użycie w najwyższej jakości stacjonarnych instalacjach dźwiękowych.

Inteligentny projekt obwodów wewnętrznych pozwala unikać głośnych zakłóceń podczas uruchamiania oraz wyłączania. Ten mechanizm spełnia ograniczenia stawiane przez wysokiej mocy systemy nagłośnieniowe wykorzystywane w profesjonalnych aplikacjach audio.

Karta zapewnia możliwość cyfrowej regulacji tłumienia/wzmocnienia w krokach co 0,5 dB w zakresie od -115 dB do +12 dB, a także dwa pady wyboru referencyjnego poziomu sygnału +10 dBu lub +24 dBu dla używanej konfiguracji sprzętowej, z możliwością pełnego sterowania ustawieniami za pośrednictwem oprogramowania. Takie rozwiązania umożliwiają precyzyjne ustawienie poziomu i znakomitą współpracę w profesjonalnych systemach audio wykorzystywanych w bardzo różnych zastosowaniach.

Ustawienia tłumienia/wzmocnienia sygnału oraz miernik VU mogą być sterowane i monitorowane indywidualne dla każdego kanału za pośrednictwem sieci. To daje możliwość zdalnego zarządzania praktycznie z każdego miejsca.

Zastosowania

W AVBx3-ES100 mogą być zainstalowane maksymalnie dwie karty AxC-AE8IO, co pozwala na zbudowanie 19" modułu rack o wysokości 1U, który posiada wysokiej jakości osiem wejść analogowych oraz osiem wyjść analogowych do użycia w profesjonalnych instalacjach stacjonarnych:

  • Stadiony oraz sale koncertowe
  • Systemy nagłośnieniowe oraz przywoławcze w muzeach, parkach rozrywki, kurortach…
  • Studia nadawcze
  • Teatry, bary, restauracje, dyskoteki
  • Centra konferencyjne i wystawiennicze
  • Systemy dźwiękowe w terminalach, na dworcach i w holach
  • Studia nagraniowe
  • Studia transmisji na żywo oraz wozy transmisyjne
Akcesoria