Hotel Primavera SPA

Instytucja: Hotel
Miejscowość: Jastrzębia Góra
Rok realizacji: 2017

System nagłośnienia sal konferencyjnych (współpraca: ARC Studio)

Hotel Primavera to jeden z najlepiej ocenianych hoteli na polskim wybrzeżu. Oferuje nie tylko bliskość klifu i plaży, luksusowe pokoje i atrakcje Spa&Wellness, ale także posiada interesującą ofertę dla biznesu. Dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi nowoczesną salą eventową o powierzchni 630 mkw, którą można podzielić aż na dziewięć niezależnych sal średniej wielkości. Dzięki temu ten obiekt jest oblegany tak przez turystów, jak i biznesmenów, ale dla wykonawców stanowił nie lada wyzwanie.

Firma Audio Plus, wspólnie z ARC Studio, zaprojektowała i dostarczyła kompleksowy system audio, oparty na procesorze matrycującym Nexia CS marki Biamp. To urządzenie pozwoliło na elastyczną konfigurację głośników, które są zawieszone na wysokości nawet 5 metrów. Same głośniki zaś to urządzenia marki Electro-Voice: EVID C8.2 w wersjach o niskoprofilowej obudowie i podwyższonym ciśnieniu akustycznym. Łącznie zamontowano ponad 60 takich zestawów głośnikowych. Zasilają je wzmacniacze instalacyjne Electro-Voice PA2250T.

Dzięki takiemu rozwiązaniu hotel jest gotowy na różne wydarzenia i ich scenariusze, od wielkich wydarzeń obejmujących cały obiekt, aż po dziewięć niezależnych spotkań, które nie wchodzą sobie w drogę.