Manager sprzedaży systemów AV

Audio Plus Sp. z o. o.

Jesteśmy polską firma z pasją, działającą od ponad 20 lat.
Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań na potrzeby koncertów, obiektów kultury, sportu, produkcji TV/Film, edukacji i szeroko pojętej branży audiowizualnej.
Audio Plus to dystrybucja, projektowanie, instalacje i szkolenia. Profesjonaliści dla profesjonalistów.

Jeżeli masz zapał do działania, szukasz ciekawej i satysfakcjonującej pracy w branży audiowizualnej, a nade wszystko chcesz się rozwijać i łączyć pasję z karierą zawodową – zespół Audio Plus jest miejscem dla Ciebie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Managera sprzedaży systemów AV

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Budowa i rozwój sieci partnerów handlowych
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych
  • Budowa strategii handlowych dla dystrybuowanych marek
  • Realizacja planów sprzedażowych w ramach wyznaczonych celów
  • Wsparcie techniczno – handlowe przy realizacji projektów

Jeżeli posiadasz:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętności planowania i samoorganizacji pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B

Ponadto umiesz:

  • Budować relacje biznesowe
  • Współpracować z ludźmi
  • Porozumiewać się w języku angielskim
  • Być kreatywny, proaktywny i systematyczny w swojej pracy

Szukamy właśnie Ciebie!

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość branży audiowizualnej, teletechnicznej lub pokrewnej
  • Znajomość PZP

Oferujemy:

  • Dogodną formę zatrudnienia - umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i kompetencji
  • Rozwijającą pracę z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych
  • Możliwość zwiększenia kwalifikacji – poprzez certyfikacje i szkolenia w kraju i za granicą
  • Pracę w firmie do której chce się przychodzić i zostaje się na lata

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta – aplikuj!

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres mailowy: audioplus@audioplus.pl

​Prosimy o zamieszczenie w CV lub liście motywacyjnym treści poniższych oświadczeń. Zgłoszenia kandydatów nie zawierających przedmiotowych oświadczeń nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji, a ich dane osobowe nie będą przechowywane i przetwarzane przez Audio Plus sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach.

Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Audio Plus sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach (05-092), przy ul. Kolejowej 100, jako Administratora, w celach rekrutacji na stanowisko Manager sprzedaży systemów AV. Przetwarzanie danych osobowych ma na celu ocenę kwalifikacji kandydata do pracy na w/w stanowisku, ocenę zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy na w/w stanowisku oraz wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia.

Zostałam/em poinformowana/y o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: audioplus@audioplus.pl, mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z  prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody, przed jej wycofaniem. Zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do danych osobowych oraz prawie żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Ponadto oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że inne moje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych określone zostały w informacji szczegółowej, która została zamieszczona na stronie internetowej Administratora: audioplus.pl/polityka-danych-osobowych oraz że zapoznałem/am się z treścią zamieszczonych tam informacji.

Zastrzegamy prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w przyszłych rekrutacjach proszone są o zamieszczenie w CV lub liście motywacyjnym dodatkowego oświadczenia o treści:

Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Audio Plus sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach do dnia 31 grudnia 2022 roku moich danych osobowych w celach prowadzenia przyszłych rekrutacji.