Projektujemy system L-ISA. Kolejna część Akademii Audio Plus już dostępna!

30 stycznia 2020

W pierwszym cyklu naukowym Akademii Audio Plus, który dotyczy technologii L-ISA od L-Acoustics, pojawił się kolejny odcinek. Od teorii przechodzimy do praktyki – zobacz jak zaprojektować system oparty na L-ISA! A już 19-20 lutego możesz usłyszeć L-ISA podczas konferencji Scena Jutra w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

Od kilku tygodni na stronie internetowej Akademii Audio Plus pojawiają się odcinki artykułu naukowego inż. Jerzego Kubiaka na temat technologii L-ISA od L-Acoustics. To innowacyjna technologia dźwięku immersyjnego przeznaczonego na sceny muzyczne i teatralne. L-Acoustics L-ISA to przyszłość branży profesjonalnego audio. We wcześniejszych odcinkach poznaliśmy źródło pomysłu i historię opracowania tej technologii. Teraz czas na praktykę – projektujemy system L-ISA!

W następnych odcinkach pokażemy w praktyce projektowanie systemu L-ISA na przykładzie pierwszej polskiej produkcji L-ISA: koncertu jubileuszowego Zbigniewa Preisnera w Tauron Arenie w Krakowie 5 października 2019 roku. Autor artykułu był odpowiedzialny za system nagłośnieniowy podczas tego wydarzenia. Jerzy Kubiak jest doświadczonym inżynierem dźwięku, od lat związanym z firmą Fotis Sound. Aby przeczytać całość artykułu „Od stereofonii do hiperrealizmu. Koncertowy dźwięk przestrzenny L-Acoustics L-ISA”, wejdź na stronę Akademii Audio Plus.

A już 19 i 20 lutego 2020 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się konferencja nowych technologii scenicznych Scena Jutra, podczas której zaprezentowane zostaną możliwości technologii L-ISA w warunkach teatralnych. To trzeba usłyszeć! Aby poznać szczegóły i kupić bilety na konferencję, wejdź na stronę Sceny Jutra.